eml
Anasayfa
Geri Dön

Alya Grandis yatırımcılara geniş penthouse sunuyor

Alya Grandis projesinde yer alan penthouse konutlarının büyüklükleri 315 ile 375 metrekare arasında tasarlanıyor.

Akkuş Gayrimenkul ve Lübnanlı proje ortağı tarafından kurulan BOSS4 Gayrimenkul’ün ilk markalı konut projesi olarak hayata geçirilen Alya Grandis projesi 2 kata yayılan penthouse konutları ile yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. 

Projede yer alan penthouse konutlar, büyük düşünenler için geniş seçenekleriyle yükseliyor. Alya Grandis projesinde yer alan penthouse konutlar 315, 325 ya da 375 metrekarelik büyüklüklerinde dizayn ediliyor. Söz konusu penthouse konutlar 6+2 ve 7+2 kat planı tipinde tasarlanıyor. Konutların aile konseptiyle kalabalık ailelere uygun şekilde inşa ediliyor. Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen basın lansmanıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından satışa çıkarılan Alya Grandis projesi 100 milyon TL yatırım değeriyle Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Ihlamur Caddesi Kalkan Sokak’ta hayata geçiriliyor. Toplam 8 bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 5 katlı 10 blok halinde yükseliyor. 

Satış fiyatlarının 520 bin TL’den başladığı Alya Grandis projesinde 100 konut ile 8 ticari alan yer alıyor. Alya Grandis’te konut teslimlerinin 24 ay sonra başlaması hedefleniyor. 

 

kaynak : yeniemlak.com

Günün Diğer Haberleri