Detaylı Ara
www.emlakinfo.com Emlak ilan Portalı - satılık ve kiralık ilanlar
emlakinfo reklam ayderemlak
emlakinfo reklam ayderemlak
emlakinfo
emlakinfo_sahibinden
Edonia Garden projesi gurbetçilere tanıtıldı
TOKİ'nin Ankara'daki yeni projesinde uygun fiyatlar dikkat çekti. Anadolu'nun tüm şehirlerinde sosyal konut üretim çalışmalarını s&...
Haberin Devamını oku....


Ankarada 292 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı
TOKİ'nin Ankara'daki yeni projesinde uygun fiyatlar dikkat çekti.Anadolu'nun tüm şehirlerinde sosyal konut üretim çalışmalarını sür...
Haberin Devamını oku....


Haber Oku
TOKİ 2019 indirim kampanyasında son haftaya gelindi
15 Nisan 2019

TOKİ'nin 2019 indirim kampanyasından yararlanmak isteyen yatırımcılara son çağrı yapıldı.

 

 

2023 yılı için belirlediği 1 milyon 200 bin konut üretme hedefine ulaşma adına çalışmalarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bir yandan sosyal konut üretirken diğer yandan yatırımcılarına ödeme kolaylıkları sunuyor.

TOKİ'nin son yıllarda uyguladığı indirim kampanyası, 2019 yılında da geçerli oldu. 21 Mart tarihinde başlayan indirim kampanyası için son tarih olarak 19 Nisan 2019 günü belirlendi. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcıların Cuma günü mesai saatinin sonuna kadar başvuruda bulunması gerekmektedir.

 


YÜZDE 22'LİK AVANTAJ

TOKİ 2019 indirim kampanyasında kalan borcunun tamamını ödeyen iş yeri ve konut sahiplerine yüzde 22'lik indirim yapılıyor. Kampanyada ayrıca borcunun en az yüzde 25'ini kapatan iş yeri ve konut sahiplerine de yüzde 22'lik indirim yapılıyor.

TOKİ 2019 indirim kampanyasından satışları 2017 sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksidi 2017 sonuna kadar başlayan konut ve iş yeri sahipleri faydalanıyor. Yapılan bilgilendirmeye göre, bu kapsamda 210 bin kişi bulunuyor.

4 BİN KİŞİ YARARLANDI

TOKİ tarafından kampanyanın son durumuna ilişkin bilgilendirme yapıldı. Buna göre, TOKİ 2019 kampanyasına bugüne kadar 4 bin 389 vatandaş başvuruda bulunurken erken ödeme yapılan tutarın 244 milyon 451 bin TL olduğu açıklandı. TOKİ'nin kampanyanın süresine uzatıp uzatmayacağına dairse herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Mobil Görünüm | Masaüstü Görünüm