Detaylı Ara
Son Dakika - Emlak İlan ve Haber Portalı

TOKİ 2020 ucuz konut kura çekimi ne zaman
TOKİ 2020 ucuz konut kura çekimi şubat ayı içinde yapılması planlanıyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçireceği '100 Bin Yeni Sosy...
Haberin Devamını oku....


Sur Yapı Antalyaya En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi ödülü
Sur Yapı Antalya projesi, prestijli ödüle layık görüldü.Sur Yapı tarafından Antalya'nın Kepez ilçesinde inşa edilen Sur Yapı A...
Haberin Devamını oku....


Haber Oku

Sur Yapı Antalyaya En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi ödülü

18 Aralık 2019

Sur Yapı Antalya projesi, prestijli ödüle layık görüldü.

Sur Yapı tarafından Antalya'nın Kepez ilçesinde inşa edilen Sur Yapı Antalya projesi, Sign of the City Awards ödüllerinde En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi kategorisinde ödüle layık görüldü.

Sur Yapı Antalya projesine verilen ödül hakkında değerlendirmelerde bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, projelerinin hem kentsel dönüşüm modelleriyle hem de akıllı şehir fonksiyonlarıyla tüm dünyaya örnek teşkil ettiğini belirterek, Ayrıca Türkiye’nin İstanbul’dan sonra marka değeri en yüksek kenti Antalya’nın değerine değer katıyor. Dünyanın dört köşesinden dikkatleri üzerine çekiyor. Projemiz, satış sürecinde aldığı talep ve kentsel dönüşüm sürecindeki uygulanan model anlamında uluslararası bilinirliğe sahip referans bir proje oldu. İnşa sürecinden bu zamana kadar aldığı ödüller de bunu doğruluyor. Türkiye’nin en önemli gayrimenkul platformu olan Sign of the City ödülleri töreninde En İyi Kentsel Dönüşüm ödülüne layık görülmemiz bizim için çok anlamlı. Demek ki yaptığımız iş, attığımız adımlar doğru ifadelerini kullandı.

70 BİN KİŞİ HAYAT SÜRECEK

Sur Yapı Antalya projesinde çalışmaların sürdüğünü kaydeden Altan Elmas, Bildiğiniz gibi Türkiye ekonomisinin içinden geçtiği tüm güçlüklere rağmen bahane üretmedik çözüm ürettik. Antalya’da 70 bin kişinin yaşayacağı geleceğin akıllı şehrini inşa etmeye devam ettik. Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinden ve yurtdışında da 27 farklı ülkeden yüzlerce yerli ve yabancının yatırım yaptığı projemizin 100’ün üzerinde başvurunun yapıldığı böylesine önemli bir yarışmadan ödül alması bizleri son derece mutlu etti diye konuştu.

Projelerine yabancı yatırımcıların ilgisinden de bahseden Elmas, İnşa ettiğimiz mega şehir, bugüne kadar Amerika, Kore, Rusya, Almanya, Azerbaycan, Norveç, İngiltere, İran, Katar, Ürdün, Libya, Kuveyt, Mısır, Filistin gibi 29 farklı yabancı ülke vatandaşı ve Almanya, Hollanda, Fransa, İsveç, Belçika, Danimarka, Kanada, Yunanistan, Avusturalya, Portekiz gibi 27 farklı ülkede yaşayan Türk vatandaşları projemizden alım gerçekleştirdi. Start verdiğimiz günden bu yana birçok yerli ve yabancı üniversite, birçok kurum ve kuruluş projemizi gelip yerinde inceledi ifadelerini kullandı.
emlakinfo_haber

Satılıklar - Kiralıklar

Mobil Görünüm | Masaüstü Görünüm | Mobil haber


www.ozel-insaat.com