Detaylı Ara
www.emlakinfo.com Emlak ilan Portalı - satılık ve kiralık ilanlar

Galatasaray;Riva ve Florya için çözüm aranıyor.
Emlak Konut, Riva ve Florya arazıleri ile ilgili Galatasaray ile yaptığı anlaşmayı fesih kararı alırken, bu kararda sarı-kırmızılıların Florya arazisinin zamanında teslim etmemesin...
Haberin Devamını oku....


Prof. Dr. Emre Alkin;Faiz indirimi doğru karar..
Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Merkez Bankası’nın 325 baz puanlık faiz indiriminin sürpriz olmadığını belirterek, “200-300...
Haberin Devamını oku....


Haber Oku
Ankarada 292 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı
16 Nisan 2019

TOKİ'nin Ankara'daki yeni projesinde uygun fiyatlar dikkat çekti.

Anadolu'nun tüm şehirlerinde sosyal konut üretim çalışmalarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), büyükşehirlerdeki inşa çalışmalarına da devam ediyor. 

Ankara'nın Çubuk ilçesinde hayata geçirilen Aşağıçavundur projesinde yer alan 13 adet konut bugün satışa sunuldu. 2+1 konut tipi şekliyle oluşturulan konutlar için son başvuru tarihi 28 Haziran 2019 günü belirlendi.

60 BİN TL'YE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Ankara'nın gelişmekte olan ilçesi Çubuk'ta kurulan Aşağıçavundur projesinde satışa sunulan konutların uygun fiyatları dikkat çekiyor. Projedeki en uygun fiyatlı konut 60 bin TL'den satışa sunulurken en yüksek fiyatlı konut 80 bin TL olarak belirlendi.

TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur projesinde ayrıca kolay ödeme imkanları da sunuldu. Projeden yatırımcılar 5 bin TL ile 8 bin TL arasında bir peşinatla konut sahibi olabiliyorlar. Ayrıca aylık taksitler 291 TL ile 417 TL arasında değişiyor.

Yatırımcılara 180 ay vade seçeneği de sunulan projeye başvurular, HalkBank'ın Çubuk şubesinden gerçekleştiriliyor. Projede hak sahipleri daha sonra yapılacak kura çekimi ile belli olacak.

ERZİNCAN VE SAMSUN'DA DA FIRSAT

TOKİ'nin Erzincan Yoğurtlu projesi ve Samsun Ladik projesinde yer alan konutlar da bugün satışa sunuldu. Erzincan Yoğurtlu projesinde yer alan 1 adet 3+1 konut için 161 bin TL bedel belirlendi. Samsun Ladik projesinin 2'nci etap çalışmasında yer alan 1 adet 2+1 konut içinse 112 bin TL bedel belirlendi. İki projeye de son başvuru tarihi olarak 28 Haziran 2019 günü belirlendi.

 

haber kaynak :www.yeniemlak.com
doğru haber _emlakinfo

Mobil Görünüm | Masaüstü Görünüm | Mobil haber